Automatyczne bramy garażowe – napęd METRO i napęd MOTO

29 kwietnia, 2022

Brama automatyczna daje niesamowity komfort użytkowania – pozwala na zdalne otwieranie i zamykanie wejścia na posesję czy do garażu, a tym samym na kontrolowanie bezpieczeństwa naszego domu. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie w zakresie automatyki bram? Poznaj napędy METRO oraz MOTO od marki Wiśniowski.

Automatyka bram – zalety bram automatycznych

Wybór bramy automatycznej to wybór, który daje wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo. Dzięki napędowi nie musisz otwierać bramy ręcznie (a więc nie musisz wysiadać z samochodu!), możesz obsługiwać ją nawet zdalnie za pomocą smartfona – i to bez względu na to, czy jesteś w pobliżu domu, czy wiele kilometrów dalej. Taka nowoczesność daje naprawdę wiele, w tym również bezpieczeństwo – w końcu dzięki automatycznie sterowanym bramom możesz mieć stałą kontrolę nad tym, kto ma dostęp do Twojej posesji, nawet jeżeli wyjedziesz służbowo lub na wakacje. Coraz nowocześniejsze i coraz bardziej dopracowane rozwiązania marki w zakresie automatyki dają naszym klientom niemal stuprocentową pewność bezpieczeństwa oraz jakości, a oferowany przez markę Wiśniowski program wydłużonej gwarancji pozwala dłużej cieszyć się spokojem i pewnością, że z Twoją bramą nie stanie się nic złego.

Program wydłużonej gwarancji marki Wiśniowski. Co daje użytkownikowi bramy?

Program wydłużonej gwarancji powstał po to, by klienci, którzy wybierają markę Wiśniowski i decydują się nam zaufać, mogli cieszyć się opieką i wsparciem przez wiele lat po zakupie. Nasz napęd METRO objęty jest programem wydłużonej gwarancji, która może trwać nawet 5 lat, z kolei zakup napędu MOTO daje możliwość rozszerzenia gwarancji na bramę do 3 lat. Co ważne, gwarancja obejmuje kompletny produkt, a więc całą wybraną przez Ciebie bramę automatyczną. W ramach usługi zapewniamy stałą opiekę dedykowanego partnera oraz regularną kontrolę jakości pracy automatyki, tak by zapewnić Ci bezpieczeństwo, satysfakcję z zakupu i spokój.

Napęd METRO do bram automatycznych – poznaj jego zalety!

Napęd METRO to przyszłość, rozwiązanie nowej generacji, które zaskoczy Cię swoją nowoczesnością, jakością oraz niezawodnością. Nasza współpraca z marką Somfy zaowocowała powstaniem spektakularnego produktu w zakresie automatyki bram, którego parametry techniczne sprawiają, że jest to jedno z najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań na świecie. Napęd METRO wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który pozwala na bardzo łatwą konfigurację różnych parametrów, a nadajnik Pulsar daje ci możliwość sterowania bramą z czterech różnych urządzeń, między innymi z pilota czy smartfona z dedykowaną aplikacją. Brama automatyczna świetnie wykrywa przeszkody, co pozwala na zatrzymanie skrzydła bramy i cofnięcie jej w odpowiednim czasie.

Dodatkowo automatykę można rozbudować i zaprogramować tak, by spełniała nasze oczekiwania – a wszystko to bez konieczności ingerowania w strukturę ściany. Dzięki podłączeniu fotokomórek można jeszcze lepiej chronić bramy przed kontaktem z przeszkodą, a opcja wyboru dodatkowego akumulatora awaryjnego zasilania pozwala na sterowanie bramą nawet w przypadku braku prądu na posesji. Jeśli istnieje taka potrzeba, brama umożliwia podłączenie syreny alarmowej lub dodatkowego zewnętrznego źródła oświetlenia (oprócz wbudowanej lampy sygnalizacyjnej). Napęd METRO pracuje cicho i płynnie, dlatego nie przeszkadza domownikom, nawet kiedy brama znajduje się blisko sypialni, na przykład w sytuacji, gdy garaż jest wbudowany w bryłę domu.

Napęd MOTO i jego zalety. Nowoczesne rozwiązanie na lata

Napęd MOTO – podobnie jak napęd METRO – powstał we współpracy z Somfy, liderem w zakresie automatyki i inteligentnego sterowania urządzeniami użytku domowego. To rozwiązanie niezawodne, wyposażone w funkcje umożliwiające sterowanie nadajnikami czy podłączenie fotokomórek, a także pozwalające na ręczne sterowanie bramą, jeżeli nastąpi awaria zasilania. Zaprogramowanie napędu do pracy zajmuje bardzo niewiele czasu, więc już niemal minutę po zamontowaniu możesz bez przeszkód korzystać z pełnych funkcjonalności napędu Twojej bramy!

Dzięki amperometrycznemu wykrywaniu przeszkód i możliwości dodania fotokomórek możesz być spokojny o odpowiednie zabezpieczenie przed zetknięciem z przeszkodami. System wygłuszający zastosowany w szynie z łańcuchem gwarantuje dyskretną prace, a opcja zdalnego sterowania napędem to pewność bezpieczeństwa, spokoju i komfortu. Dodatkowym wsparciem będzie opcja podłączenia awaryjnego zasilania, który pozwoli na otwieranie bramy nawet w sytuacji braku dostępu do prądu.

Bramy automatyczne Wiśniowski – nowoczesność w ładnym opakowaniu

W naszej firmie dążymy do tego, by zapewnić wszystkim klientom estetyczne rozwiązania w zakresie automatyki bram, które będą bezawaryjne i najnowocześniejsze, a także usatysfakcjonują każdego, kto od automatyki oczekuje najwyższych standardów inteligentnego sterowania bramą. Dbamy o każdy detal – tak technologiczny, jak i estetyczny – dlatego dostarczamy produkty, które nie znają słowa „kompromis”. U nas znajdziesz tylko najlepsze bramy automatyczne z niezawodnymi napędami do bram – METRO oraz MOTO.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Ogrodzenie z paneli kratowych – skąd się biorą różnice w cenach?
Gabiony z paneli ogrodzeniowych - pomysł na ogrodzenie
Pomysł na ogrodzenie – panele ogrodzeniowe z siatki zgrzewanej cz.1
Panele ogrodzeniowe z drutu zgrzewanego cz. 2 - pomysł na ogrodzenie
Podmurówka pod ogrodzenie panelowe - jak wykonać? Pomysł na ogrodzenie cz. 3
Montaż ogrodzenia panelowego – 4 etapy prac. Pomysł na ogrodzenie – panele ogrodzeniowe cz. 4
Jak obniżyć koszty ogrodzenia? 5 sposobów na redukcję wydatków
Ogrodzenie posesji firmowej – pomysł na ogrodzenie przemysłowe z paneli kratowych
Ogrodzenie działki budowlanej – przepisy, które musisz znać!
3 sposoby na ogrodzenie frontowe domu jednorodzinnego
Ogrodzenia łupane – 9 kwestii, o które pytacie najczęściej
Automatyka do bram – na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Jak wybrać automatykę do bramy? 5 wskazówek i 1 dobra rada
Bramy garażowe - pytania i odpowiedzi
Brama garażowa do domu jednorodzinnego - która najlepsza?
Śmietnik w ogrodzeniu – niewidoczny, mimo że na linii wzroku...
Kojec dla psa z paneli ogrodzeniowych zgrzewanych – najważniejsze elementy konstrukcji
Efekt bimetaliczny - co to jest i co ma wspólnego z Twoją bramą garażową?
Ciepła brama garażowa – 7 najważniejszych cech. Wskazówki

Może Cię również zainteresować

© 2023 EURO PŁOT. Wszystkie prawa zastrzeżone.
phone-handsetbubblemagnifierchevron-rightarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram