Napędy do bram

Dbamy o każdy szczegół Twojego płotu – od produkcji aż po montaż ogrodzenia

Niezawodna automatyka do bram

Oferujemy duży wybór wysokiej jakości automatyki do bram. W naszej ofercie znajdziesz napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych, w tym również napędy do dużych bram przemysłowych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy ich oryginalność oraz najwyższą jakość.
Napędy do bram przesuwnych
Oferujemy napędy do bram przesuwnych firmy Beninca. W zależności od bramy proponujemy napędy: do 500 kg wagi bramy, do 800 kg wagi bramy, do 2000 kg wagi bramy oraz do 4500 kg wagi bramy.

Napędy wyposażone są w siłownik elektromechaniczny z wbudowaną centralą i enkoderem. W zależności od modelu napędy wyposażone są m.in.: w system wentylacji, czujniki wykrywające przeszkody, wyłączniki krańcowe i wiele innych.
Napędy do bram skrzydłowych
W zależności od rodzaju bramy oraz potrzeb oferujemy: napędy na wąskie słupki, napędy na szerokie słupki, napędy podziemne.

Napędy wyposażone są w siłownik elektromechaniczny o odpowiednim napięciu. W zależności od modelu bramy napędy posiadają m.in.: mechaniczny wyłącznik krańcowy, system wykrywania przeszkody, mechaniczne ograniczniki ruchu i wiele innych.
Napędy do bram garażowych
Napędy do bram garażowych w zależności od modelu wyposażone są w siłownik elektromechaniczny o odpowiednim napięciu, czujniki wykrywające przeszkody, zasilanie awaryjne, oświetlenie energooszczędne, system autouczenia i inne.

W zależności od rodzaju bramy w naszej ofercie znajdziesz napędy do bram o dużych powierzchniach, bram wahadłowych, rolowanych, bram przesuwnych oraz harmonijkowych.

Masz pytania? Nie wiesz jaką automatykę do bramy wybrać?

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie!
Skontaktuj się z Nami

Bramy garażowe segmentowe

Dowiedz się więcej
Bramy garażowe segmentowe wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz odporne na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Zapewniamy szeroki wybór oklein oraz wzorów.

Bramy garażowe
rolowane

Dowiedz się więcej
Nowoczesne bramy garażowe rolowane, które nie wymagają wolnej przestrzeni na podjeździe ani pod sufitem garażu. Oferujemy bramy ręczne lub z napędem elektrycznym.

Bramy garażowe dwuskrzydłowe

Dowiedz się więcej
W naszej ofercie znajdziesz proste i funkcjonalne bramy garażowe dwuskrzydłowe wykonane z wysokiej jakości stali. Wykonujemy bramy na każdy wymiar.

Bramy wjazdowe
przesuwne

Dowiedz się więcej
W naszej ofercie znajdziesz bramy samonośne przesuwne w wersji ręcznej oraz z zamontowaną automatyką. Oferujemy duży wybór wzorów i kolorów.

Porady

Konserwacja bramy wjazdowej po zimie
Brama wjazdowa wymaga sezonowych przeglądów. Konserwację niektórych elementów możesz przeprowadzić sam, do innych – potrzebujesz fachowca. Sprawdź!
Czytaj więcej

Poszukaj inspiracji

Lokalizacja realizji:
Warszawa
Kompleksowa realizacja domu jednorodzinnego
W ramach naszej realizacji wykonaliśmy mury ogrodzeniowe wraz z wypełnieniem aluminiowym naszego autorskiego projektu. Zainstalowaliśmy precyzyjnie wykonaną, przesuwną bramę aluminiową, furtkę oraz betonowy multibox.
Zobacz realizację
Strony miasta, seo

Umów się z naszym doradcą na rozmowę

Nasi fachowcy wyjaśnia wszelkie wątpliwości i pomogą dobrać właściwe rozwiązanie.
Skontaktuj się z naszym doradcą
© 2023 EURO PŁOT. Wszystkie prawa zastrzeżone.
phone-handsetmap-markerbubblemagnifierchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram