Niezawodna automatyka do bram

Duży wybór napędów do bram

Oferujemy duży wybór wysokiej jakości automatyki do bram. W naszej ofercie znajdziesz napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych, w tym również napędy do dużych bram przemysłowych.

100% jakości

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy ich oryginalność oraz najwyższą jakość.

Fachowe doradztwo

Nie wiesz jaką automatykę do bramy wybrać? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.
Napędy do bram - ogrodzenia-europlot.pl

Produkujemy ogrodzenia wysokiej jakości oraz sprzedajemy produkty renomowanych producentów.

Napędy do bram - ogrodzenia-europlot.pl
Napędy do bram - ogrodzenia-europlot.pl

Napędy do bram przesuwnych

Oferujemy napędy do bram przesuwnych firmy Beninca. W zależności od bramy proponujemy napędy: do 500 kg wagi bramy, do 800 kg wagi bramy, do 2000 kg wagi bramy oraz do 4500 kg wagi bramy.

  • Napędy wyposażone są w siłownik elektromechaniczny z wbudowaną centralą i enkoderem.
  • W zależności od modelu napędy wyposażone są m.in.: w system wentylacji, czujniki wykrywające przeszkody, wyłączniki krańcowe i wiele innych.

Napędy do bram skrzydłowych

W naszej ofercie znajdziesz napędy do bram skrzydłowych. W zależności od rodzaju bramy oraz potrzeb oferujemy: napędy na wąskie słupki, napędy na szerokie słupki, napędy podziemne.

  • Napędy wyposażone są w siłownik elektromechaniczny o odpowiednim napięciu.
  • W zależności od modelu bramy napędy posiadają m.in.: mechaniczny wyłącznik krańcowy, system wykrywania przeszkody, mechaniczne ograniczniki ruchu i wiele innych.
Napędy do bram - ogrodzenia-europlot.pl
Napędy do bram - ogrodzenia-europlot.pl

Napędy do bram garażowych

Oferujemy napędy do bram garażowych rezydencyjnych oraz przemysłowych.

  • Napędy do bram garażowych w zależności od modelu wyposażone są w siłownik elektromechaniczny o odpowiednim napięciu, czujniki wykrywające przeszkody, zasilanie awaryjne, oświetlenie energooszczędne, system autouczenia i inne.
  • W zależności od rodzaju bramy w naszej ofercie znajdziesz napędy do bram o dużych powierzchniach, bram wahadłowych, rolowanych, bram przesuwnych oraz harmonijkowych.

Szeroki wybór najlepszych napędów do bram. Sprawdź naszą ofertę.