Dbamy o każdy szczegół Twojego płotu –
od produkcji aż po montaż ogrodzenia

Krótkie terminy oczekiwania na montaż

Nie musisz długo czekać na zamontowanie swojego nowego ogrodzenia. Mamy kilka ekip montażowych – a to oznacza krótki czas realizacji usługi.

Kompleksowe przygotowanie terenu

Zajmujemy się montażem ogrodzenia, ale także wyrównaniem i oczyszczeniem terenu. Przygotowujemy plac przed mocowaniem nowego płotu, wyznaczamy linie ogrodzenia, usuwamy krzaki, drzewa czy poprzednie osłony posesji.

Możliwość demontażu starego ogrodzenia

Na terenie nadal znajduje się poprzedni płot? Wymienimy go na nowy – nasza ekipa zajmie się sprawnym demontażem ogrodzenia.

Montaż na terenie całego kraju

Przede wszystkim działamy w województwie łódzkim i mazowieckim, ale w zależności od potrzeb inwestycji, jesteśmy w stanie wykonać montaż ogrodzenia na terenie całego kraju.

Zadbamy o każdy szczegół – od pomiarów ogrodzenia, po wycenę i montaż płotu.

Montaż ogrodzeń - ogrodzenia-europlot.pl
Montaż ogrodzeń - ogrodzenia-europlot.pl
Montaż ogrodzeń - ogrodzenia-europlot.pl

Doświadczona ekipa montażowa i gruntowne przygotowanie posesji

Wieloletnie doświadczenie i tysiące zrealizowanych zleceń sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom elastyczne rozwiązania dotyczące ogrodzeń, które pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze. Gwarantujemy montaż ogrodzenia dopasowany do potrzeb nawierzchni, otoczenia i rodzaju płotu. Wyznaczamy docelowy poziom ogrodzenia, wykonujemy wylewki oraz podmurówkę pod płot. Doświadczenie naszej ekipy montażowej sprawia, że możemy zająć się niezbędną niwelacją terenu.

Profesjonalny montaż ogrodzenia na terenie publicznym i prywatnym

Zapewniamy fachowy montaż ogrodzenia budynków publicznych, prywatnych oraz posesji firmowych. Oferujemy usługę zarówno Klientom indywidualnym, jak i deweloperom, inwestorom budowlanym, placówkom państwowym, obiektom sportowym i użyteczności publicznej.

Montaż ogrodzeń - ogrodzenia-europlot.pl

Postaw na sprawdzoną firmę – wyprodukujemy i zamontujemy Twoje nowe ogrodzenie